Rolety pionowe to doskonałe rozwiązanie, sprawdzające się praktycznie w każdym wnętrzu. Verticale, czyli pionowe pasy materiału, skutecznie ochronią Cię przed słońcem, umożliwiając również wręcz całkowite odsłonięcie okna. Rolety pionowe możesz obracać lub całkowicie odsuwać na bok zaledwie jednym ruchem, co pozwala na wpuszczenie sporej ilości światła do wnętrza.

Rolety pionowe sprawdzą się w:

  • pomieszczeniach biurowych,
  • nowoczesnych wnętrzach,
  • firmach i instytucjach.

Wybierając rolety tego typu, nadajesz wnętrzu wyjątkowego charakteru, nie rezygnując jednocześnie z bardzo praktycznych rozwiązań. Rolety pionowe mogą być montowane zarówno na oknie, jak i przy suficie. Daje to sporo możliwości i nie ogranicza Cię tylko do produktów dopasowanych do konkretnych rozmiarów i typów okien.

Naszym klientom oferujemy również pranie mechaniczne tego typu rolet. Prostota rolet pionowych oraz wykorzystywane przez nas materiały pozwalają bowiem na ich mechaniczne wypranie. Dzięki temu możesz na dłużej cieszyć się doskonałym wyglądem rolet okiennych i czystością w danym wnętrzu.

Wybierz rolety pionowe, jeśli zależy Ci na łatwym w obsłudze rozwiązaniu, pasującym zarówno do pomieszczeń domowych jak i biurowych powierzchni.

Kolor i rodzaj tkaniny dobierz zgodnie ze swoimi upodobaniami, tworząc indywidualną kompozycję, która doskonale uatrakcyjni. Kompleksowość rolet pionowych z pewnością przypadnie Ci do gustu – wygoda może iść w parze z oryginalnością!

Dopasuj rolety do danego wnętrza, ciesz się maksymalnym komfortem. Postaw na nasze doświadczenie i przekonaj się, że warto nam zaufać!

rolety pionowe
adminVerticale