Potrzebujesz najprostszego i najwygodniejszego systemu zasłaniania okien? Zależy Ci na profesjonalizmie? Skorzystaj z oferty naszej firmy. Rolety materiałowe to branża, w której posiadamy cenne doświadczenie. Przekonaj się i zaufaj profesjonalistom!

Rolety okienne wewnętrzne – dla wymagających
Rolety na okna ułatwią Ci życie. Jeśli lubisz kompleksowe i sprawdzone rozwiązania, zdecyduj się na rolety wewnętrzne. Posiadają one m.in. mechanizmy samoblokujące, zdecydowanie zwiększające komfort użytkowania oraz aluminiowe komponenty gwarantujące bezproblemową obsługę. Rolety okienne dostępne w naszej ofercie to inwestycja na lata!

Odmienią każde wnętrze
Wybierając wewnętrzne rolety na okna, stawiasz również na niebanalną dekorację wnętrz – w ofercie mamy ponad 500 rodzajów tkanin najwyższej jakości. Bez problemu dobierzesz kolorystykę i wzór do całości aranżacji wnętrza.

Systemy rolet, które montujemy to:

  • system w kasecie – posiadający kasetę aluminiową, na której montowana jest roleta. Różnorodność kolorystyki umożliwia dopasowanie rolety do rodzaju i koloru okna, co tworzy ujednoliconą całość;
  • system mini – najpopularniejsze i najkorzystniejsze cenowo rozwiązanie. Zamiast kasety montowane są żyłki, których grubość dopasowywana jest tak, by zapewnić komfortowe i bezinwazyjne użytkowanie. Istotnym elementem są tutaj metalowe haki. Dzięki nim rolety są zamontowane na skrzydle okna;
  • system glifowy – bardzo prosty i elastyczny system, w którym roleta montowana jest na płaszczyźnie sufitu bądź ściany. Dzięki temu jedna roleta może być użyta do osłony nawet kilkuskrzydłowego okna

Odmień swoje wnętrze, stosując rolety wewnętrzne i ciesz się skuteczną ochroną oraz urozmaiceniem wnętrza. Postaw na doświadczenie, najwyższą jakość oraz innowacyjność.
Działamy na terenie miasta Warszawa. Zapraszamy także mieszkańców miast Ząbki, Zielonka – zadowolenie, wygoda użytkowania oraz satysfakcja gwarantowane!

System w Kasecie

W jego skład wchodzi kaseta aluminiowa oraz prowadnice dostosowane do rodzaju okna, na którym dokonywany jest montaż rolety. Istnieje możliwość dokonania montażu na wszystkich rodzajach okien. W ofercie posiadamy szeroki wybór kolorystyki komponentów, niezależnie, czy jest to okno białe czy np. w kolorze drewnopodobnym. W trosce o najwyższą jakość pomiar oraz montaż rolet tego typu leży po naszej stronie i jest bezpłatny.

System Mini

Jest to bardzo popularny sposób na wykonanie rolet w korzystnej cenie z jednoczesnym zachowaniem funkcjonalności klasycznej rolety w kasecie. Roleta w systemie mini nie jest wyposażona w kasetę, a prowadnice zostały zastąpione żyłkami o grubości dobranej w taki sposób aby gwarantowała bezproblemowe użytkowanie. Dzięki zastosowaniu żyłek, po uchyleniu okna materiał przylega do jego płaszczyzny niezależnie od tego do jakiego poziomu został opuszczony. Jest to system bezinwazyjny, a więc nie jest wymagane zastosowanie wkrętów montażowych. Szalenie ważnym elementem systemu są haki służące do zamontowania rolety na skrzydle okna. Stosujemy tylko metalowe haki umożliwiające bezproblemowe zamykanie okna oraz wytrzymujące trzaskanie w razie przeciągu.

System Glifowy

Jest to bardzo prosty i estetyczny system, w którym montaż dokonywany jest na płaszczyźnie ściany bądź sufitu. Umożliwia to zastosowanie jednej rolety jako przysłony okna składającego się np. z kilku skrzydeł.

System do okien dachowych

Najczęstszą przyczyną zasłaniania okien dachowych jest ochrona przed zbytnim nagrzewaniem się poddasz. Nasza firma oferuje system rolet, który pomoże Państwu w ochronie przed promieniami słonecznymi. Posiadamy bowiem tkaniny specjalnie do tego przeznaczone.

adminRolety Wewnętrzne